ARIZALI NOTEBOOK

Arızalı cihazlar için taleplerinize öncelik vererek sizi bilgilendirir ve en uygun çözüm ile sonuca ulaşırız.

KURUMSAL AĞ ÇÖZÜMLERİ

İhtiyaçlarınızı doğru belirleyerek sizin tarafınızda hareket eder sonuca ulaşırız.

Sorularınız için bizi arayın veya mail atın...
Tel: +90 224 252 62 72 - Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

yetkili-servis-hizmetleri

Yetkili Servis Hizmetleri

Firmamız 2006 yılından günümüze TOSHIBA marka bilgisayar ve aktif cihazların yetkili servisliğini yapmaktadır. 2016 yılından itibaren Toshiba TV yetkili servisi olarak da hizmet vermeye başlamıştır. TOSHIBA markasının Güney Marmara Bölgesinde hizmet veren tek Yetkili Servisidir. Firmamız TOSHIBA’nın  en üst düzey servis yeterliliği olan TCE-N Servis unvanına sahiptir.

Firmamızda TOSHIBA ürünlerinin servis süreci uluslararası network ağı üzerinden takip edilmektedir.
Müşterimiz ürününün tüm aşamaları ile ilgili bilgi alabilmektedir.

Servis çalışma disiplinimiz.

Firmamız TSE HYB standartlarını karşılamış ve TOSHIBA Türkiye Merkezi ile akredite olmuştur. TOSHIBA tarafından 6 ayda bir sınava tabi tutularak yeterlilik ve yetkinlik ölçümleri yapılmaktadır.
Yetkili servislik 2 kademede değerlendirilir. A Tipi servis; "Basit arıza takibi yapabilir" -
B Tipi Servis :" Tam yetkili servis" TOSHIBA tarafından mühendislik eğitimlerini tamamlamış ve sınavda yetkinliğini ispatlamış olan kurumlar için kullanılan TCE-N sertifikalı servis.

Yetkili servis aşamaları:

Servis yaklaşımımız.

Toshiba ile edindiğimiz tecrübelerimizi diğer markalara da aktarıyoruz. Garantisi bitmiş ve/veya  garanti kapsamına girmeyen tüm marka notebook işlemlerinde firmamızı tercih edebilirsiniz.